E THJESHTË POR E BUKUR/ Arilena Ara e mbular në djersë duket kaq tërheqëse sa… (FOTO) – AlpeGossip
E THJESHTË POR E BUKUR/ Arilena Ara e mbular në djersë duket kaq tërheqëse sa… (FOTO)

E THJESHTË POR E BUKUR/ Arilena Ara e mbular në djersë duket kaq tërheqëse sa… (FOTO)

Një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më vokalin më unik është Arilena Ara.

Këngëtarja që mori famë me këngën e saj ‘Nëntori’ duke kapërcyer edhe kufinjtë shquhet edhe për bukurinë që e karakterizon.

Arilena së fundmi vjen me një fotografi nga palestra, teksa shihet me djersë. Ndryshe ajo duket tejet e ëmbël edhe pse s’ka asnjë pikë të vetme grimi.

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on