PARA LIDHJES ME FERON/ Ja me cilin këngëtar shqiptar kishte marrëdhënie Arbenita – AlpeGossip
PARA LIDHJES ME FERON/ Ja me cilin këngëtar shqiptar kishte marrëdhënie Arbenita

PARA LIDHJES ME FERON/ Ja me cilin këngëtar shqiptar kishte marrëdhënie Arbenita

Modelja Arbenita Ismajli u kthye në një ndër personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar që prej nisjes së romancës me reperin e njohur Fero. Tashmë çifti del hapur dhe nuk ngurrojnë të shprehin publikisht dashurinë për njëri-tjetrin.
Mirëpo, me siguri e kishit harruar ku e keni parë Arbenitën para se të bëhej e dashura e Feros. Modelja është shfaqur në publik në vitin 2015 në klipin e këngëtarit të njohur 2Ton, “Ani nasht”.
Ajo shfaqet në skenat e klipit e veshur me një fustan rozë të ngushtë, teksa ecën rrugëve të qytetit dhe 2Ton e ndjek nga pas, siç mund ta shihni në videoklipin e mëposhtëm.