NUK E PRISNIM/ Mozzik bën ndryshimin drastik dhe ju nuk do ta njihni (FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Mozzik bën ndryshimin drastik dhe ju nuk do ta njihni (FOTO)

NUK E PRISNIM/ Mozzik bën ndryshimin drastik dhe ju nuk do ta njihni (FOTO)

Mozzik ka qenë shumë i komentuar së fundmi si për jetën private dhe ndarjen nga Loredana, edhe për suksesin me këngën “Dhelpër dinake” që ka arritur miliona shikime.

Ditën e sotme Mozzik ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik në pamje dhe për herë të parë reperi ka hequr mjekrën.

Mirëpo shumë shpejt është penduar dhe fotot e reja i ka realizuar duke e mbuluar fytyrën. “Tani derisa të më dalë mjekra vetëm kështu fotosh”, shkruan Mozzik.

Ndërsa në një foto tjetër reperi shprehet se i duket vetja si 13-vjeçar, aq shumë ka ndryshuar nga pamja e re.