E dashura e Mozzik me kancer? Çmendet rrjeti me këtë video – AlpeGossip
E dashura e Mozzik me kancer? Çmendet rrjeti me këtë video

E dashura e Mozzik me kancer? Çmendet rrjeti me këtë video

Mozzik dhe Loredana janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar të showbizit që kur lidhja e tyre u zbulua dhe çdo foto ose video e tyre së bashku tërheq vëmendjen.

 

Kështu po ndodh edhe së fundmi me një video ku çifti shihen të ftuar në një dasmë. Video të cilën disa faqe turke në Instagram e kanë postuar duke menduar se Loredana është e diagnostifikuar me kancer.

Videon shikojeni ketu

“Kanceri nuk e mund kurrë dashurinë”, shkruhet mbi videon e postuar nga faqet turke dhe të ruajtur nga “intv.al”.

I gjithë ky keqkuptim ka ardhur prej modelit të flokëve të Loredanës e cila është shëndoshë e mirë.