BANORËT PËRFITOJNË NGA IGLI/ Vendimi i Vëllait të Madh i bën të hidhen përpjetë – AlpeGossip
BANORËT PËRFITOJNË NGA IGLI/ Vendimi i Vëllait të Madh i bën të hidhen përpjetë

BANORËT PËRFITOJNË NGA IGLI/ Vendimi i Vëllait të Madh i bën të hidhen përpjetë

Banorët e Big Brother nuk përmbajtën emocionet pas një lajmi që Arbana i dha që në nisje të emisionit.

Arbana i shprehu vendimin e Vëllait të Madh që asnjë nuk do largohet nga shtëpia sonte por të nominuarit do vazhdojnë të jenë të tillë deri të premten.

Ky lajm i gëzoi pa masë të gjithë dhe i bëri të hidhen përpjetë duke u përqafuar.

Ky vendim erdhi pas largimit të papritur të Iglit nga Big Brother. Ky i fundit u largua ditën e djeshme për arsye shëndetësore.