NDAN MOMENTET E LUMTURA/ Adelina Tahiri publikon “foton e ëmbël” me të birin – AlpeGossip
NDAN MOMENTET E LUMTURA/ Adelina Tahiri publikon “foton e ëmbël” me të birin

NDAN MOMENTET E LUMTURA/ Adelina Tahiri publikon “foton e ëmbël” me të birin

Këngëtarja Adelina Tahiri është bërë nënë para disa javësh. Ajo dhe bashkëshorti avokati maqedonas janë bërë prindër të një djali,të cilin e quajtën Jon.

Para disa minutash këngëtarja ka publikuar dy foto ku shihet të mbajë në krah të birin dhe dukett një nënë shumë e lumtur.

Ajo që bie në sy është se Adelina ka arritur prap format perfekte dhe duket sjumë seksi.