“KUR BËN EDHE TI K**** SI E NDERSHME”/ Kejvina Kthjella “sherr” me ndjekësit e vet (FOTOT) – AlpeGossip
“KUR BËN EDHE TI K**** SI E NDERSHME”/ Kejvina Kthjella “sherr” me ndjekësit e vet (FOTOT)

“KUR BËN EDHE TI K**** SI E NDERSHME”/ Kejvina Kthjella “sherr” me ndjekësit e vet (FOTOT)

Kejvina Kthella ka reaguar në lidhje me një histori ku një e mitur është abuzuar seksualisht.

Nëpërmjet një postimi në Instastory jo ka reaguar ashpër veçanërisht ndaj instancave drejtuese të cilat nuk i mbrojnë siç duhet viktimat që bien pre e abuzimit.

“E keni mëndjen të vidhni e jo të bëni punën tuaj”, shkruan Kejvina.

Njëri prej ndjekesve i ka bërë një mesazh, “E k***, kur bën edhe ti si e ndershme”.

“Goca duhet të jeni të ndershme që të mos ju përdhunojnë sipas këtij birit të nënës së vet”, iu përgjigj ajo.

Kujtojmë se Kejvina u bë e famshmë gjatë pjesëmarrjës së saj në emisionin “Xing me Ermalin” si velinë dhe si vajza që ju bëntë të ftuarve pyetje të sikletshmë.

Tani ajo vazhdon me karrierën e saj si modele, jo vetëm këtu por edhe jashtë shqipërisë.

Kohë më parë ajo përfundoi në faqet e para të mediave, për shkak të lidhjes me Redjan Rrajën.

Kejvina përdorte makinën e tij, ndërsa policia gjeti në telefonin e Rrajës dhjetëra mesazhe të saj.