ME SIGURI S’JU KA SHKUAR NË MENDJE! Luana të kapëm MAT, ja DETAJI që se vuri re askush në videon e saj! – AlpeGossip
ME SIGURI S’JU KA SHKUAR NË MENDJE! Luana të kapëm MAT, ja DETAJI që se vuri re askush në videon e saj!

ME SIGURI S’JU KA SHKUAR NË MENDJE! Luana të kapëm MAT, ja DETAJI që se vuri re askush në videon e saj!

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Kjo shihet fare qartë edhe në Instagramin e saj ku numëron miliona ndjekës me të cilët qëndron gjithmonë në kontakt dhe i mban të përditësuar me foto e video të ndryshme si nga përditshmëria ashtu edhe nga profesioni.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një video “tutorial” për make-up, ku shihet ‘funny’ dhe është gjatë gjithë kohës duke qeshur. Përveçse duket shumë seksi me veshjen që tregon dhe gjoksin e saj ku vlen të thuhet thjesht një fjalë: ‘WOW’, vumë re një tjetër detaj që mbase shumë prej jush edhe nuk e keni parë.

Dhëmbët e moderatores shkëlqejnë! Nuk po themi se Luana nuk ka dhëmbë të bardhë, por si duket edhe bukuroshja e ekranit ose grimierja e cila ka bërë videon kanë një aplikacion që të gjithë ne do e donim, i cili teksa bën video dhe qesh të zbardh dhëmbët. Mirëpo Luanën e nxjerrin zbuluar flokët e saj, kur dalin para gojës ato zbardhen, njëjtë ndodh edhe me pjesën e flokëve që mbulojnë syrin.

View this post on Instagram

😂😂😂 @sellmakasumoviq 💋💋💋

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on