DITËLINDJA E TIAN KA NISUR MË HERËT/ Tuna tregon me një foto dhuratat e para (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJA E TIAN KA NISUR MË HERËT/ Tuna tregon me një foto dhuratat e para (FOTO)

DITËLINDJA E TIAN KA NISUR MË HERËT/ Tuna tregon me një foto dhuratat e para (FOTO)

Këngëtarja ka publikuar një foto të të voglit të saj mes shumë dhuratash duke treguar se këtë vit festa ka nisur më herët.

“Dhuratat e para të ditëlindjes”, ka shkruar Tuna krah pozës së Tian me lodrat e ndryshme pas tij. Me siguri vogëlushi duhet të jetë shumë i lumtur për dhuratat që ka marrë, ndonëse nuk dihet ende se çfarë feste do i organizojë Tuna dhe Patris në ditëlindjen e këtij viti.