Adoleshencë e vonuar!!! Pas ndarjes aktorët ndërmarrin veprime ekstreme dhe qesharake njëkohësisht (FOTO) – AlpeGossip
Adoleshencë e vonuar!!! Pas ndarjes aktorët ndërmarrin veprime ekstreme dhe qesharake njëkohësisht (FOTO)

Adoleshencë e vonuar!!! Pas ndarjes aktorët ndërmarrin veprime ekstreme dhe qesharake njëkohësisht (FOTO)

Veprimet e pas ndarjes mesa duket i ngjajnë dy adoleshentëve.

Një javë më parë u deklarua se aktorja e suksesshme e Istanbul Gelin, Asli Enver u largua nga shtëpia nga e cila jetonte me këngëtarin dhe aktorin e njohur Murat Boz, duke i dhënë kështu fund dhe lidhjes disa vjeçare, , shkruan intv.al.

Por fansat shpresuan se kjo ishte thjeshtë një zënkë që do kalonte me kohën, por gjë gjërat u përkeqësuan duke sjell dhe sjellje që të rikujtojnë dashurit e adoleshencës.

Pas kësaj Murat Boz braktisi Stambollin dhe u largua drejt ShBA-ve.

Mesa duket për të qenë larg të gjithëve, përcjell intv.al, ndryshoi dhe numrin e telefonit që askush të mos i telefononte përveç njerëzve të më të afërt.

Por kjo nuk u mbyll me kaq, pas kësaj Asli fshiu të gjitha foto me Muratin madje vendosi dhe të mos e ndjek më në rrjetet sociale.

Pas kësaj ka ardhur dhe kundërpërgjigja e Muratit i cili ka bërë të njëjtën gjë.

Nuk dihet nëse reagimi ekstrem i Asli, ka ardhur për shkak të largimit të tij apo për thashethemet që qarkulluan në mediat turke, që gjatë qëndrimit në SHBA këngëtari i popit ishte parë nën shoqërinë e një vajze tjetër.