"QYTETI I DASHURISË"/ Ingrit Gjoni e "PUSHTUAR" nga lumturia, e gjithë bota në krahët e saj (FOTO) - AlpeGossip
“QYTETI I DASHURISË”/ Ingrit Gjoni e “PUSHTUAR” nga lumturia, e gjithë bota në krahët e saj (FOTO)

“QYTETI I DASHURISË”/ Ingrit Gjoni e “PUSHTUAR” nga lumturia, e gjithë bota në krahët e saj (FOTO)

Këngëtarja Ingrit Gjoni i ka dhuruar djalit të saj Parid disa ditë të paharrueshme në Disneyland në Paris me rastin e ditëlindjes së tij.
Megjithatë duke qenë në qytetin e dashurisë, ajo nuk mund të mos publikonte një foto me pamje nga kulla “Eiffel”.

Së bashku me të ndodhet edhe Paridi në foto duke përqafuar mamin e tij. Së bashku me Ingrit dhe Paridin në Paris kanë qenë edhe motrat e tjera të këngëtares dhe fëmijët e tyre.