Menduam se i vishnin vetëm femrat/ Trendi që po sjell Getoar Selimi do ju lërë “pa mend” (FOTO) – AlpeGossip
Menduam se i vishnin vetëm femrat/ Trendi që po sjell Getoar Selimi do ju lërë “pa mend” (FOTO)

Menduam se i vishnin vetëm femrat/ Trendi që po sjell Getoar Selimi do ju lërë “pa mend” (FOTO)

Getoar Selimi është një ndër reperët më të suksseshëm dhe më të kërkuar në Shqipëri.

Ai ka hyrë shumë herët në tregun muzikor dhe sigurisht që ka lënë gjurmë në muzikën shqiptare dhe suksesin e tij ka mundur që ta mbajë gjithmonë lart me projekte muzikore gjtihmonë e më të fuqishme.

Por veç suksesit të tij në muzikë ai gjithashtu është i njohur për veshjet e tij të veçanta të markave nga më në zë.

Duket se ai i ka bërë shumë përshtypje të gjithëve me veshjen e tij në një foto të postuar së fundmi.

Getoari shfaqet me një palë sandale lëkure mjaft të veçanta të markës Giuseppe Zanotti, të cilat kushtojnë plot 673$.

Nëse keni menduar se këto sandale janë vetëm për femra, e keni gabim pasi ato prodhohen edhe për meshkuj dhe jemi të sigurt nëse i vesh Getoari, do të kthehen në një tred për të gjithë.