STADIUMI I RI I MBUSHUR ME VIP-a/ Ja kush e ndoqi ndeshjen nga afër (FOTO) – AlpeGossip
STADIUMI I RI I MBUSHUR ME VIP-a/ Ja kush e ndoqi ndeshjen nga afër (FOTO)

STADIUMI I RI I MBUSHUR ME VIP-a/ Ja kush e ndoqi ndeshjen nga afër (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme u mbajt ndeshja mes Shqipërisë e Francës që ishte edhe ndeshja e parë që luhej në stadiumin e ri “Air Albania”. Pavarësisht se ndeshja përfundoi me humbje për Shqipërinë, atmosfera në stadium ishte në maksimum me performancat e artistëve të mirënjohur si Flori Mumajesi, Aurela Gaçe e Era Istrefit.

Në rradhët e stadiumit ndodheshin edhe shumë VIP-a, disa prej tyre të veshur kuq e zi.

Më poshtë ju sjellim fotot e VIP-ave që morën pjesë.

Jul Deda

Ana, vajza e Ardit Gjebreas

Arbana Osmani

Blendi Fevziu

Alba Hoxha

Nevina Shtylla

Beatrix Ramosaj

Kristina Baki

London Noor, djali i Sarës dhe Ledionit