ME TË PASMET NË SFOND/ Vildane Zeneli “NDEZ” rrjetin me FOTOT hot – AlpeGossip
ME TË PASMET NË SFOND/ Vildane Zeneli “NDEZ” rrjetin me FOTOT hot

ME TË PASMET NË SFOND/ Vildane Zeneli “NDEZ” rrjetin me FOTOT hot

Vildane Zeneli është një ndër personazhet më të ndjekura të showbizit shqiptar për shkak të pozave tejet seksi që ajo poston.

Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh poston foto nga përditshmëria dhe projektet e saj, në të cilat shfaqet shumë sensuale. Së fundmi bukuroshja brune po shijon pushimet në Spanjë dhe nuk ka si të mungojnë edhe disa foto

Ajo ka ndarë më fansat një “foto të nxehtë”, ku shfaqet me bikini minimaliste. Vildane ka pozuar me bikini teksa shfa format sensuale, ndërsa në një foto ka të pasmet në sfond.

Me të PASMET në sfond! Vildane Zeneli “NDEZ”

Me të PASMET në sfond! Vildane Zeneli “NDEZ”

Me të PASMET në sfond! Vildane Zeneli “NDEZ”