TENSIONE NË “BIG BROTHER VIP”/ Donaldi debaton me Meridianin: Je bërë bashkë me Ilirin… – AlpeGossip
TENSIONE NË “BIG BROTHER VIP”/ Donaldi debaton me Meridianin: Je bërë bashkë me Ilirin…

TENSIONE NË “BIG BROTHER VIP”/ Donaldi debaton me Meridianin: Je bërë bashkë me Ilirin…

Mbrëmja e sotme ka vijuar edhe me një debat mes Donaldid dhe Meridianit.

Debati ka qënë për nominimin që Donaldi zgjodhi, uke çuar në nominim veten dhe Meridianin.

Gjithashtu Meridiani i ka dhënë një ingormacion mbi puthjen me Borën me Donaldin ça u bë jashtë.

Më pas situata agravoi pasi Donaldi i tha Meridianit se është bërë bashkë me Ilirin.

Donaldi u shpreh se Meridiani po e tjetërsonte dhe po i ulte vlerat pasi u shpall si njeriu më i kërkuar në google.