PËR TU MBAJTUR MEND/ Emina dhe burri festojnë përvjetorin e ëndrrave (FOTO) – AlpeGossip
PËR TU MBAJTUR MEND/ Emina dhe burri festojnë përvjetorin e ëndrrave (FOTO)

PËR TU MBAJTUR MEND/ Emina dhe burri festojnë përvjetorin e ëndrrave (FOTO)

Së fundmi, Emina Cunmulaj së bashku me bashkëshortin e saj Sam Nazarian kanë festuar 4 vjetorin e martesës së tyre. Çifti i njohur udhëtoi drejt Monte Carlo për të festuar përvjetorin e  martesës. Emina ka publikuar vazhdimisht foto dhe video na vendi përrallor.

Modelja ka qenë e pranishme me një grup miqsh në një mbrëmje të paharrueshme ku nuk kanë munguar batutat, muzika dhe të qeshurat pafund. Ajo ka qenë në një vend me grupin e famshëm në të gjithë botën Gipsy King.

Emina ka publikuar disa video ku shihet pranë tyre ndërkohë që ata kanë kënduar në video dhe për modelen e njohur  shqiptare.