“A I KE BËRË BUZËT?” Sindi përgjigjet troç: Jo dhe nuk dua të ndryshoj asgjë… (FOTO) – AlpeGossip
“A I KE BËRË BUZËT?” Sindi përgjigjet troç: Jo dhe nuk dua të ndryshoj asgjë… (FOTO)

“A I KE BËRË BUZËT?” Sindi përgjigjet troç: Jo dhe nuk dua të ndryshoj asgjë… (FOTO)

Konkurrentja e “Përputhen”, Sindi është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo realizon shpesh biseda virtuale me ndjekësit, siç ka bërë dhe së fundmi.

Një ndër ndjekësit e ka pyetur nëse ka kryer ndërhyrje estetike në buzë, por Sindi e ka mohuar. “Ai i ke bërë buzët?”, është pyetur ajo.

“Jo dhe nuk dua të ndryshoj asgjë te vetja për momentin”, ka replikuar Sindi.