Big Mama me veshje pink/ Ekspozon linjat e “reja” trupore (FOTO) – AlpeGossip
Big Mama me veshje pink/ Ekspozon linjat e “reja” trupore (FOTO)

Big Mama me veshje pink/ Ekspozon linjat e “reja” trupore (FOTO)

Big Mama ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto, ku ekspozon format e reja trupore, dhe duket mjaft bukur e tërheqëse.
Këngëtarja e njohur shqiptare, kohët e fundit më shumë ka qenë temë e medieve rozë për linjat trupore, se sa për projektet e reja muzikore. Bëhet fjalë pikërisht për Big Mamën, e cila ka humbur disa kilogramë në sajë të ndërhyrjeve kirurgjikale.

Këngëtarja Big Mama
Ndërsa së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet me veshje rozë dhe duket mjaft bukur e tërheqëse.