U ARRATIS TRE JAVË MË PARË/ Zbulohet çfarë po ndodh me Fjolla Morinën (FOTO) – AlpeGossip
U ARRATIS TRE JAVË MË PARË/ Zbulohet çfarë po ndodh me Fjolla Morinën (FOTO)

U ARRATIS TRE JAVË MË PARË/ Zbulohet çfarë po ndodh me Fjolla Morinën (FOTO)

Rreth tre javë më parë, këngëtarja Fjolla Morina u arratis nga apartamenti në Kukës, ku po qëndronte pas masës së sigurisë “Arrest shtëpie”. Policia është në kërkim të Fjollës, por ende nuk kanë rënë në gjurmët e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa foto në Snapchat, ku duket se po e shijon lirinë. Ajo shfaqet krah partnerit, Fisnik Sylës dhe të afërmëve.

Kujtojmë se Fjolla u arrestua më 19 shtator në pikën kufitare të Morinës me dy armë me vete në makinë.