TREND NË MBARË BOTËN/ “Oh God” e Era Istrefit pozicionohet në vendin e… (FOTO) – AlpeGossip
TREND NË MBARË BOTËN/ “Oh God” e Era Istrefit pozicionohet në vendin e… (FOTO)

TREND NË MBARË BOTËN/ “Oh God” e Era Istrefit pozicionohet në vendin e… (FOTO)

Të premten e kaluar Era Istrefi ka publikuar këngën në bashkëpunim me yllin botërorë, Konshens. Ky i fundit njihet për bashkëpunimet me artistë të mëdhenj ku vlen të thuhet një ndër to është edhe reperja Cardi B.
Por tashmë një yll në ngjitje po merr vëmendje nga mediat botërore dhe ajo është Era Istrefi. Ditën e publikimit kënga ka arritur të “çajë” tregun botëror dhe besojeni ose jo arriti të pozicionohet në vendin e #15 në Trendings në YouTube.

Ndërkohë ndryshe nga shumë videoklipe të tjerë që nuk rezistuan dot të jenë #TrendingonYouTube, Era po ja del shumë mirë. Ajo ende pozicionohet në vendin e #38. Kujtojmë se shumë yje me famë të madhe urojnë që kenë këtë pozicion kur kënga e tyre del në YouTube.