Këngëtari ngacmon KEQ Kejvinën: Duhet të na provosh në shtrat… – AlpeGossip
Këngëtari ngacmon KEQ Kejvinën: Duhet të na provosh në shtrat…

Këngëtari ngacmon KEQ Kejvinën: Duhet të na provosh në shtrat…

Të ftuar sot në “Xing me Ermalin”, Devis Xherahu dhe Lefteris Pantazis nuk mund t’i shpëtonin pyetjes me spec që bën gjithmonë Kejvina. Velina e “Xing me Ermalin” i drejtoi dy këngëtarëve pyetjen: Cili prej ju të dyve është më i mirë në shtrat?

“Vajza çfarë ndien. Ajo të na i thotë”, e pyeti Pantazis Kejvinën e cila u përgjigj: “Unë nuk kam ndjenja”. Ndërsa përgjigja e Devis Xherahut shkaktoi shumë të qeshura.

“Që ta kuptosh këtë duhet të provosh të dy krevatet “, i tha Devis Xherahu Kejvinës.

“Por unë se ndihmoj dot se jam i lidhur”, shtoi këngëtari.