NGJYRA VERORE DHE TRENDET E FUNDIT/ Ja si u veshen moderatoret gjatë kësaj jave (FOTO) – AlpeGossip
NGJYRA VERORE DHE TRENDET E FUNDIT/ Ja si u veshen moderatoret gjatë kësaj jave (FOTO)

NGJYRA VERORE DHE TRENDET E FUNDIT/ Ja si u veshen moderatoret gjatë kësaj jave (FOTO)

Këtë javë që po lëmë pas ekrani është mbushur plot ngjyra e kjo në sajë të moderatoreve të njohura të ekranit shqiptar.

Dhe pse disa moderatore  kanë përfunduar sezonin dhe kanë nsiur pushimet duket se ato që ajnë akoma në ekran po përcjellin “aromën e verës”.

Duke qenë një hap me modën dhe duke zgjedhur trendet e fundit të sezonit veror moderatoret shqiptare po shkëlqejn në daljet e tyre.

Kiara Tito

Bieta Sulo

Rudina Mgjistari

Orinda Huta

AlpeNews.al