Enca ”çmend” rrjetin/ Këngëtarja publikon videon duke bërë TWERK – AlpeGossip
Enca ”çmend” rrjetin/ Këngëtarja publikon videon duke bërë TWERK

Enca ”çmend” rrjetin/ Këngëtarja publikon videon duke bërë TWERK

Enca është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Këngëtarja nuk ndalet së provokuari ndjekësit e saj në Instagram ndërsa shpesh poston foto që nuk i lënë vend imagjinatës.

Para pak ditësh ajo publikoi këngën e saj më të re “Rendez Vous” e cila numëron mbi 2 milion klikime në YouTube dhe është pritur shumë mirë nga publiku. Enca ka paralajmëruar që shumë shpejt do të publikojë edhe klipin “Kujt po i han” në bashkëpunim me Don Phenom e këtë lajmërim sapo e bëri me një video të nxehtë ku shfaqet duke bërë TËERK. Edhe pse pak sekonda, Enca di si t’i intrigojë fansat e saj!