FOTOJA e reperit shqiptar me djalin e tij THYEN rekordin e pëlqimeve në “Twitter”: Hape për një… – AlpeGossip
FOTOJA e reperit shqiptar me djalin e tij THYEN rekordin e pëlqimeve në “Twitter”: Hape për një…

FOTOJA e reperit shqiptar me djalin e tij THYEN rekordin e pëlqimeve në “Twitter”: Hape për një…

Kjo foto po emocionon botën. Menjëherë pasi është publikuar në Twitter nga bashkëshortja e reperit shqiptar, fotoja u bë virale.

Aty shfaqet Lyrical Son me vogëlushen e tij në shtrat dhe krah saj shkruhet: Open for a surprise’. Postimin e kanë shpërndarë 77,600 njerëz dhe 124,000 të tjerë e kanë pëlqyer atë duke thyer kështu një rekord në Twitter. Lyrical Son dallohet si një njeri mjaft familjar i cili shpesh i dedikon postime bashkëshortes dhe fëmijës së tij. Ndëkohë ai është mjaft i suksesshëm edhe në muzikë.