Amber Rose zbulon aktoren e famshme, me të cilën Jay Z tradhëtoi Beyonce-n – AlpeGossip
Amber Rose zbulon aktoren e famshme, me të cilën Jay Z tradhëtoi Beyonce-n

Amber Rose zbulon aktoren e famshme, me të cilën Jay Z tradhëtoi Beyonce-n

Amber Rose duket se ka zbuluar aktoren që Jay Z ka tradhëtuar Beyoncen disa kohë më parë. Ju kujtohet fraza e Beyonce në këngën “Lemonade”? “Ju mund të më thërrisni Becky me flokë të bukura” , pas kësaj në media u aludua se bëhej fjalë për Rita Orën ose Rachel Roy, por Amber pretendon se Becky e shumë përfolur është Gwyneth Paltrow.

“Unë me të vërtetë mendoj se është Gwyneth Paltrow është Becky, ajo dhe Bey kanë qenë shoqe por tashmë nuk shihen më bashkë.

Por për këtë ka reaguar menjëherë Gwyneth, përfaqësuesi it ë cilës është shprehur se është një pretendim absurd dhe 100% fals, madje ata janë ende miq të ngushtë ende.

Më pas është supozuar se kjo ishte një shaka e Amber Rose por gjithësesi mbetet për tu parë.

Mandatory Credit: Photo by Matt Baron/REX/Shutterstock (9640561pd)
Gwyneth Paltrow
‘Avengers: Infinity War’ film premiere, Arrivals, Los Angeles, USA – 23 Apr 2018
WEARING RETROFETE SHOES BY JIMMY CHOO