HITI I TIKTOK-UT/ Kënga e Don Xhonit nuk i shpëtoi as yllit italian i Instagram-it (VIDEO) – AlpeGossip
HITI I TIKTOK-UT/ Kënga e Don Xhonit nuk i shpëtoi as yllit italian i Instagram-it (VIDEO)

HITI I TIKTOK-UT/ Kënga e Don Xhonit nuk i shpëtoi as yllit italian i Instagram-it (VIDEO)

Ajo që supozohej të ishte veçse një performancë e zakonshme freestyle-i në emisionin e Meriton Mjekiqit nga ana e Don Xhonit rezultoi në një hit absolut, që ka pushtuar TikTok-un. Publikuar më 12 dhjetor të 2020-ës, vidoja 1 minutë e 22 sekonda numëron më shumë se 15 milionë e 788 mijë views (shikime).

Të shumta janë videot në TikToik me në sfond freestyle-in e reperit, i cili ka depërtuar përtej trevave shqipfolëse. Së fundmi, milioneri italian, Gianluca Vacchi, një yll i Instagram-it, që njihet për jetën ekstravgaante, ka postuar një video me freestyle-in në fjalë, teksa ekzekuton lëvizjet tipike me të cilat ai shoqërohet.

Më herët, kënga hit e reperit u shpërnda nga faqja e famshme “Ellen Tv Show”, e cila numëron mbi tre milionë ndjekës dhe kjo ishte një super arritje për Donin, që po depërton në industrinë ndërkombëtare të muzikës.

Kliko linkun

https://www.instagram.com/p/CK7QJfNKaIg/?utm_source=ig_web_copy_link

Për këdo që është tanimë i fiksuar pas freestyle-t të Don Xhonit, fjalët janë këto:

Ehh Stop Make a Pose
My drill Rolls Royce
You know Dem Boys
We shoot, No joke
Bam Bam vi me t’gjujt
Pha Pha s’vi te t’ru
Prej 99-tës bitch
Vec me kallash kena gjujt