“MEQË MË PZESNI SHPESH…”/ Fjoralba Ponari sapo na tregoi me këtë VIDEO dëshirën e saj dhe ja çfarë është – AlpeGossip
“MEQË MË PZESNI SHPESH…”/ Fjoralba Ponari sapo na tregoi me këtë VIDEO dëshirën e saj dhe ja çfarë është

“MEQË MË PZESNI SHPESH…”/ Fjoralba Ponari sapo na tregoi me këtë VIDEO dëshirën e saj dhe ja çfarë është

Fjoralba Ponari zbuloi para disa javësh se këtë vit do të shfaqej në ekran me një projekt të ri televiziv. “Më thuaj një dëshirë” titullohet emisioni, i cili ka në qendër fëmijët dhe na ka transmetuar mjaft emocione.

Pjesë e tij janë bërë edhe të rriturit, të cilët surprizohen nga fëmijët.

Fjoralba dëgjon dhe plotëson dëshirat e të gjithëve, por ndjekësit janë bërë kuriozë të dinë dëshirën e moderatores.

Në fakt, emisioni “Më thuaj një dëshirë” na zbuloi edhe dëshirën e saj, që është pikërisht partneri i zemrës.

Në një video me të dashurin në makinë, Fjoralba shkruan:

“Shihemi sot në 17:00! Ja dhe dëshira ime, mqs më pyesni shpesh.”

Kliko linkun për videon

https://iconstyle.al/wp-content/uploads/2021/02/88778941_187287123183226_2334475565761777818_n.mp4?_=1

Më herët, Fjoralba ka treguar se e ka shijuar në maksimum emisionin e saj, aq sa po mendon të bëjë dhe një fëmijë vetë. Kjo dëshirë e shprehur publikisht i habiti të gjithë, sepse Fjoralba nuk kishte folur më parë për diçka të tillë.

Kam kaluar aq mirë me fëmijët në emision sa po e mendoj të filloj të punoj dhe vetë për një fëmijë. Të jetë për mua familjen time e dua skuadër futbolli. Dëshira është e tillë, tjetër gjë si do na rezultojë udhëtimi”, u shpreh Fjoralba.

Ndërkohë para disa kohësh mediat zbuluan se cili është djali që i ka rrëmbyer zemrën Fjoralbës. U zbulua se partneri i saj quhet Françesko dhe është jo vetëm atlet në sportin e xhudos në Tiranë, por edhe inxhinier software. Pasi mediat bënë publike fotot e Fjoralbës me partnerin, moderatorja ka vendosur të mos fshihet më dhe ka publikuar e vetë foto me Françeskon.