”DHE NËSE TË BLLOKOJ…”/ Foto që po bën xhiron e rrjetit, zbulohet biseda mes Stresit dhe Keisit – AlpeGossip
”DHE NËSE TË BLLOKOJ…”/ Foto që po bën xhiron e rrjetit, zbulohet biseda mes Stresit dhe Keisit

”DHE NËSE TË BLLOKOJ…”/ Foto që po bën xhiron e rrjetit, zbulohet biseda mes Stresit dhe Keisit

Së fundmi, një bisedë online në WhatsApp po qarkullon në rrjetet sociale ku mendohet se është bërë mes Stresit dhe Keisit.

Burime për “iconstyle.al” bëjnë me dije se kjo foto është shkëputur nga Instastory i reperit Stresit, ku me sa duket nuk qëndroi shumë por u fshi menjëherë.

“Jeta shumë e shkurtër prandaj eci shpejt”- është shkrimi që besohet se reperi e ka ka lënë në foton e mëposhtme.

Siç mund ta shikoni nga biseda e tyre është shumë miqësore mes çiftit, teksa shihet se Keisi e thërret “Ked” Stresin dhe i shpjegon atij përse është më mirë që i ka bërë block.

Nga ana tjetër, Stresi i shpreh dashurinë Keisit dhe i thotë se do ta dojë përgjithmonë.

Këshilla e fundit që merr ai nga Keisi është që të kujdeset për veten dhe të mos i lërë njerëzit të përfitojnë prej tij.

Image