“MIRË TË BËHET TANGËRLLIKU JOT”/ Lori Hoxha “injoron” fansen me shkrimin epik (FOTO) – AlpeGossip
“MIRË TË BËHET TANGËRLLIKU JOT”/ Lori Hoxha “injoron” fansen me shkrimin epik (FOTO)

“MIRË TË BËHET TANGËRLLIKU JOT”/ Lori Hoxha “injoron” fansen me shkrimin epik (FOTO)

Lori Hoxha është një nga vajzat më me ndikim në vendin tonë. Trashëgimtarja e Top është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të inspirohen me tendencat më të fundit të modës dhe se si mund të kurojnë imazhin e tyre. Lori është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpalos stilin dhe sharmin e saj unik.

Të shumtë janë ata që e admirojnë dhe pëlqejnë blogeren e njohur, por nuk mbeten pas as ndjekësit që gjithmonë kanë kritika dhe nuk ngurojnë t’i shprehin.

Së fundmi Lori ka publikuar një foto ku tregon se ka problem me thonjtë të cilët janë dëmtuar nga xheli.

Më pas ajo ka publikuar një foto në “Instastory” ku një fanse i ka bërë replay:  “Mirë të bëhet, nga tangërlliku jot”  por Lori e ka marrë me sportivitet.