ZBULOHET E VËRTETA/ Ja imazhi i rrallë që tregon se Marina Vjollca ka kryer ndërhyrje estetike në…(FOTO) – AlpeGossip
ZBULOHET E VËRTETA/ Ja imazhi i rrallë që tregon se Marina Vjollca ka kryer ndërhyrje estetike në…(FOTO)

ZBULOHET E VËRTETA/ Ja imazhi i rrallë që tregon se Marina Vjollca ka kryer ndërhyrje estetike në…(FOTO)

Nëse flasim për vajzat më seksi dhe më të ëmbla të showbizz-it padyshim që për shumë fansa Marina Vjollca qëndron on-top.

Sot e admironi për linjat e saj hot dhe për bukurinë që simbolizon në ekran, por ja që jo gjithmonë Marina ka qenë kaq simpatike.

Një imazh i rallë i zbuluar së fundmi tregon qartë se Marina ka kryer ndërhyrje kirurgjikale në mollëzat dhe mjekrën e saj.

Fjalët e shumta nuk kanë vlerë! Faktet flasin qartë.