SI NJË YLL INSTAGRAMI/ Viti 2019 sjell trendin më të ri të bikinit dhe është gjithçka që kemi pritur – AlpeGossip
SI NJË YLL INSTAGRAMI/ Viti 2019 sjell trendin më të ri të bikinit dhe është gjithçka që kemi pritur

SI NJË YLL INSTAGRAMI/ Viti 2019 sjell trendin më të ri të bikinit dhe është gjithçka që kemi pritur

Një e mirë e dimrit të gjatë është se na jep mundësinë të sjellim trupin në formë dhe ti futemi punës për tu dukur sa më bukur gjatë verës. Kur shkojmë në plazh, mundohemi të zgjedhim bikinit që na rrinë më mirë dhe na tregojnë më të hollë.

Edhe pse mund të duket si diçka e lehtë, nuk është aspak. Gjithsesi  falë trendit më të ri të vitit 2019, bikinit perfekte mund ti krijoni vetë.

Bëhet fjalë për bikinit  e viteve 90, të cilat janë me shtrat të lartë dhe simetrike.  Këto modele të nxjerrin në pah linjat truprore dhe të tregojn seksi dhe të hollë në belë. Duke u inspiruar nga ky trend firma të ndryshme po krijojnë bikini për këtë qëllim