LABINOT TAHIRI MERR “MASËN DRASTIKE”/ Nuk do presë flokët deri në liberalizimin e vizave – AlpeGossip
LABINOT TAHIRI MERR “MASËN DRASTIKE”/ Nuk do presë  flokët  deri në liberalizimin e vizave

LABINOT TAHIRI MERR “MASËN DRASTIKE”/ Nuk do presë flokët deri në liberalizimin e vizave

Këngëtari dhe deputeti kosovar Labinot Tahiri ka marrë një vendim.

Si masë deri në liberalizimin e vizave, Tahiri nuk do presë as flokët dhe as mjekrën.

Lajmi  e bëri të ditur në një njoftim në mediat sociale ku shkruan: “Me mjekër dhe flokë të gjata, sado që të rriten, deri në libralizimin.”