Oriola nuk na paska gënjyer! Ylli latin jo vetëm që e ngacmoi me mesazhe, por shihni ç’ka bërë tjetër (FOTO) – AlpeGossip
Oriola nuk na paska gënjyer! Ylli latin jo vetëm që e ngacmoi me mesazhe, por shihni ç’ka bërë tjetër (FOTO)

Oriola nuk na paska gënjyer! Ylli latin jo vetëm që e ngacmoi me mesazhe, por shihni ç’ka bërë tjetër (FOTO)

Menduam se për pak na mashtroi por, jo!

Mjafton një ‘xhiro’ te profili i Oriola Marashit dhe do kuptoni se ka profilin më provokues por edhe ndër më të kuruarit. Njëmodele seksi si ajo e ka akoma më të lehtë të tërheqë njerëzit për të bërë “follow” dhe tashmë në Instagramin e saj, ka “fans” edhe yllin latin me famë botërore.

Bëhet fjalë për Nicky Jam, bashkëpunëtorin e Era Istrefit në këngën zyrtare të Botërorit 2018. Pak më parë Oriola postoi një ‘screenshot’, ku ishte biseda me këngëtarin latin. Ishte Nicky ai që e ngacmoi duke i dërkuar një ikonë zemër. Më pas Oriola që ia kthen:”O Nik si t’kam!”. Me siguri nuk e ka ditur që Jam do i bënte ‘follow’. Thua të ndodhë një bashkëpunim mes dyshes? Do ishte SUPER!