DO BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË? Paloma jep lajmin e ëmbël (FOTOT) – AlpeGossip
DO BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË? Paloma jep lajmin e ëmbël (FOTOT)

DO BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË? Paloma jep lajmin e ëmbël (FOTOT)

Gazetarja Rudina Demneri, ose siç njihet ndryshe, Paloma ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku nuk kanë munguar pyetjet rreth jetës private.

 

 

“A ke në plan ta zgjerosh familjen, ti bësh një motër/ vëlla vajzës? A keni xhelozi në martesë e dashur?”, i ka shkruar dikush.

Paloma ka treguar se ajo dhe Alandi kanë ndërmend të bëhen prindër për herë të dytë. “Po, po, poo”, është përgjigjur ajo.

Përsa i përket pyetjes së dytë, gazetarja ka shtuar se në martesën e saj nuk ka xhelozi.