ÇFARË NDODHI? Lady Gaga detyrohet të ndërpresë koncertin, shfaqet e përlotur para fansave – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Lady Gaga detyrohet të ndërpresë koncertin, shfaqet e përlotur para fansave

ÇFARË NDODHI? Lady Gaga detyrohet të ndërpresë koncertin, shfaqet e përlotur para fansave

Lady Gaga u detyrua të ndalonte koncertin e fundit të turneut të saj Chromatica Ball në Florida pas një stuhie të fortë. Këngëtarja po përfundonte koncertin kur moti i keq përfshiu vendin. Ylli i muzikës iu kërkoi falje fansave duke thënë: “Vërtet u përpoqëm ta përfundonim shfaqjen sonte në Miami”

Edhe pse ajo kishte shpresuar se stuhia do të kalonte, koncerti përfundimisht duhej të anulohej. Sidoqoftë, këngëtarja me famë botërore theksoi se donte t’i jepte përparësi sigurisë së publikut dhe ekuipazhit të saj kur rrufeja filloi të godiste pranë stadiumit Hard Rock.

“Ajo që dua vërtet është të jem gjithashtu e përgjegjshme. Nuk e di se çfarë do të bëja nëse diçka do t’i ndodhte dikujt në audiencë, ose ndonjë anëtari të ekipit tim, grupit tim, kërcimtarëve të mi. “Pra, më vjen keq që nuk arritëm të bënim performancën epike të Rain On Me në shi”, shtoi këngëtarja.