Kim Kardashian ju ”çmend” me të pasmet seksi? Doktori i VIP-ave ka diçka për ti thënë (FOTO) – AlpeGossip
Kim Kardashian ju ”çmend” me të pasmet seksi? Doktori i VIP-ave ka diçka për ti thënë (FOTO)

Kim Kardashian ju ”çmend” me të pasmet seksi? Doktori i VIP-ave ka diçka për ti thënë (FOTO)

Kim Kardashian është një ndër femrat më me influencë në botë. Çdo gjë që ajo vesh, çdo ngjyrë e re flokësh kthehet në trend dhe të gjitha vajzat e “kopjojnë”.

Shpesh herë ajo është konsideruar si një nga femrat me të pasmet më të bukura në botë, të paktën nga fansat meshkuj, por doktori i “Vip-ave” nuk ka të njëjtin mendim. I ftuar në “Ëhy not” teksa jepte opinionin e tij për emrat e njohur që kanë kryer operacione plastike, ai tha:

“Fytyrën e ka super. Hundën e ka bërë mirë, mollëzat nëse i shoh mirë, buzët. Ka bërë trupin pasi është bërë me fëmijë. Ka hequr dhjamin me thithje tek beli, barku dhe i ka injektuar në vithe. Por e ka tepruar jashtë mase. Në shijet e mia, i ka rrumbullosur jashtë mase. Në krahasim me trupin, nuk janë ruajtur proporcionet e bukura anatomike. Fytyrën e ka bërë yll, kurse tek vithet ka gabuar pak.”