VJEN FUQISHËM ME NJË PROJEKT TË RI/ Pas “Columbiana”, Tayna nuk di të ndalet (FOTO) – AlpeGossip
VJEN FUQISHËM ME NJË PROJEKT TË RI/ Pas “Columbiana”, Tayna nuk di të ndalet (FOTO)

VJEN FUQISHËM ME NJË PROJEKT TË RI/ Pas “Columbiana”, Tayna nuk di të ndalet (FOTO)

Erdhi fuqishëm me ‘Columbiana’ dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.
Rep-artistja Tayna kohën më të madhe po e kalon në studio duke punuar për projekte të reja muzikore, shkruan lajmi.net

Momente nga atje, ajo po ndan me ndjekësit e shumtë që i ka në rrjete sociale, sidomos Instagram.

Së fundmi i ka publikuar disa të tilla dhe në njërën u ka treguar fansave se me këngën e re nuk do të mund të rrinë pa vallëzuar.

”Kështu do të vallëzoni kur ta dëgjoni këngën e re që sapo e kam bërë”, ka shkruar Tayna pranë një postimi.

 

View this post on Instagram

Hustle babygirl

A post shared by Tayna (@tayna) on