“NITA DHE OLTA E NDEZËN MË SHUMË ZJARRIN PËR SITUATËN TUAJ”/ Armaldo këshillon Kiarën: Jashtë nuk do… – AlpeGossip
“NITA DHE OLTA E NDEZËN MË SHUMË ZJARRIN PËR SITUATËN TUAJ”/ Armaldo këshillon Kiarën: Jashtë nuk do…

“NITA DHE OLTA E NDEZËN MË SHUMË ZJARRIN PËR SITUATËN TUAJ”/ Armaldo këshillon Kiarën: Jashtë nuk do…

Kiara Tito, Nita Latifi dhe Armaldo Kllogjeri kanë biseduar së bashku për marrëdhënien e saj me Luiz Ejllin.

Moderatorja e njohur shprehu se ata u pajtuan por gjërat nuk ndryshojnë direkt.

Pjesë nga biseda:

Kiara: E përqafova e putha, ama i thash gjërat nuk ndryshojnë me buton. E kam një fije dyshimi prapë dhe kam të drejtë ta kem. Do e shoh në vazhdim si do sillet. Jam lënduar goxha dhe nuk po më kalon lehtë.

Nita: Do iu ndihmojë të ulni pritshmëritë për njëri tjetrin sa jeni këtu brenda. Kur të jeni jashtë të jepni maksimumin tuaj.

Armaldo: I gjithë problemi te ju është njohja. Në një format të tillë nuk kushtohet e gjithë vëmendja juaj te njëri-tjetri. Këtu do apo nuk do, shikon një veprim të kotë dhe mërziteni me njëri-tjetrin, ndërkohë që jashtë nuk do ta kesh një veprim të tillë. Nuk doja ta thoja në prime, por Nita dhe Olta e ndezën zjarrin më shumë për situatën tuaj.