RUBRIKË E RE NË ”KLANIFORNIA”/ Olsi Bylyku dhe Delinda Disha imitojnë Nora dhe Era Istrefin – AlpeGossip
RUBRIKË E RE NË ”KLANIFORNIA”/ Olsi Bylyku dhe Delinda Disha imitojnë Nora dhe Era Istrefin

RUBRIKË E RE NË ”KLANIFORNIA”/ Olsi Bylyku dhe Delinda Disha imitojnë Nora dhe Era Istrefin

Siç tashmë e dimë, episodi i dytë i ”Klanifornia” ka filluar dhe të qeshurat këtë javë duken sikur po shkojnë me sukses.

Mesa duket, ”Klanifornia” do të ketë një rubrikë të veçantë e cila lidhet me imitimin e personazheve të showbiz-it.

Olsi Bylyku dhe Delinda Disha janè paraqitur me një rol tepër të veçantë, atë të Nora dhe Era Istrefit. Dyshja duket se ka imituar videoklipin e këngës së motrave Istrefi dhe për pak kohë sa skeçi zgjati, duket se çdo gjë shkoi mirë dhe u shoqërua nga të qeshura. /AlpeGossip.al