”O FIONA E SHREKUT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”O FIONA E SHREKUT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”O FIONA E SHREKUT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Trejsi Sejdini ka postuar një foto ku duket e veshur dhe e kuruar në maksimum. Mesa duket as kjo nuk ka mjaftuar që një komentues të mendojë se ajo është natyrale.

Françeska Jaçe ka postuar një foto ku duket tepër e bukur teksa pozon në Romë. Një ndjekës mendon se ajo duhet të duket më natyrale…

Luana Vjollca ka pozuar sot, duke na treguar veshjen dhe look-un për puntatën e 3-të të ”Shiko kush Luan”. Një ndjekës ka patur një krahasim për ti bërë… /AlpeGossip.al