Kështu nuk e kishim parë ndonjëherë Oriolën! Pa komplekse dhe pa… (FOTO) – AlpeGossip
Kështu nuk e kishim parë ndonjëherë Oriolën! Pa komplekse dhe pa… (FOTO)

Kështu nuk e kishim parë ndonjëherë Oriolën! Pa komplekse dhe pa… (FOTO)

Shpeshherë, Oriola është komentuar se shfaqet shumë e zhveshur në fotot që publikon duke nxjerrë hiret e saj.

Por në foton e fundit të publikuar nga vetë ajo në instastory, modelja shfaqet në foto familjare me mamin dhe motrën.

Oriola para mamit duket se i’u dorëzoka thjeshtësisë, pasi është ujë dhe sapun. Gjithësesi ajo duket simpatike sërisht. Mesa duket Oriola nuk ka komplekset që i hasim shpesh te VIP-at e tjerë, për të qenë e kuruar deri në detaje në çdo moment.