”SA FEMËR E SHTIRUR JE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”SA FEMËR E SHTIRUR JE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”SA FEMËR E SHTIRUR JE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Tayna ka postuar një foto të sajën në llogarinë e Instagramit dhe në sfond duket dhe një pikturë e Amy Winehouse dhe 2Pac. Teksa pjesa më e madhe e komentuesëve e kanë komplimentuar për look-un, një ndjekës ka patur një shqetësim në lidhje me praninë e pikturës se Amy-t në sfond…

Xhensila Myrtezaj ka publikuar një foto të sajën teksa përpara mban një shishe Coca Cola dhe i bën reklamë. Pjesa më e madhe e komentuesëve e kanë kritikuar për reklamimin e Coca Cola-s pasi është i dëmshëm për shëndetin, por një ndjekëse ka patur diçka krejt ndryshe nga tema për ti thënë.

Luana Vjollca ka ndarë me fansat e saj një foto ku duket mjaftë seksi e veshur me një fustan të zi të ngushtë që i tregon format. Ndërkohë që fansat e saj e kompliemntojnë për këtë foto, një ndjekëse tjetër del jashtë rrymës së komenteve.

/AlpeGossip.al