U PËRFOLËN PER NDARJE/ Jonida dhe Romeo e bëjnë lidhjen familjare (FOTO) – AlpeGossip
U PËRFOLËN PER NDARJE/ Jonida dhe Romeo e bëjnë lidhjen familjare (FOTO)

U PËRFOLËN PER NDARJE/ Jonida dhe Romeo e bëjnë lidhjen familjare (FOTO)

Së fundmi u përfol se çifti shumë i komentuar në media, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj ishin ndarë pas disa problemeve në çift.

U tha se shkak ishte bërë xhelozia, mirëpo mesa duket këto kanë qenë thjesht thashetheme sepse Jonida dhe Romeo vazhdojnë të jenë bashkë.

Madje çifti e ka bërë lidhjen serioze dhe Jonida e ka prezantuar Romeon me familjen.

Së fundmi Romeo është fotografuar së bashku me mbesën dhe motrën e Jonidës në një ambient argëtimi në kryeqytet.