“DO TË FIKSOHENI”/ Era Istrefi sapo na tregoi një pjesë të këngës me yllin botëror (VIDEO) – AlpeGossip
“DO TË FIKSOHENI”/ Era Istrefi sapo na tregoi një pjesë të këngës me yllin botëror (VIDEO)

“DO TË FIKSOHENI”/ Era Istrefi sapo na tregoi një pjesë të këngës me yllin botëror (VIDEO)

Era Istrefi tashmë është një “brand” ndërkombëtar!

Pasi lajmëroi për bashkëpunimin me Jonas Blue për këngën me titullin “Purpose”, Era Istrefi ka rezervuar një tjetër surprizë. Këngëtarja e famshme shqiptare ka gati bashkëpunimin tjetër me producentin dhe DJ amerikan Steve Aoki.

Bëhet fjalë për duetin me titull “Anything More”, pjesë e albumit të Steve Aoki i cili do të lançohet me 9 nëntor. Era ka publikuar disa copëza të këngës në Instagram dhe duket se do bëjë namin!