PO KALONTE KOHË ME TË DASHURIN/ Taylor Swift e krahasojnë me mbretëreshën Elizabeth (FOTO) – AlpeGossip
PO KALONTE KOHË ME TË DASHURIN/ Taylor Swift e krahasojnë me mbretëreshën Elizabeth (FOTO)

PO KALONTE KOHË ME TË DASHURIN/ Taylor Swift e krahasojnë me mbretëreshën Elizabeth (FOTO)

Këngëtarja e njohur Taylor Swift është parë ditën e djeshme duke kaluar kohë pranë të dashurit të saj, Joe Alwyn, në një pub në Londër.

Pas kësaj dalje, ajo u krahasua me mbretëreshën Elizabet, pasi stili veshjes së saj ngjasonte fiks si një zonjë angleze. Taylor kishte veshur një bluzë me viza blu, të bardha e të zezë, pantallona ngjyrë vjollcë dhe një xhaketë ngjyrë kafe. Partneri i saj kishte veshur një xhaketë ngjyrë blu dhe pantallona në të njëjtën ngjyrë.

Të dy dukeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe më pas hipën në makinë.

Kujtojmë se Swift është komentuar gjithmonë për lidhjet e saj të ndryshme dhe të shkurtra, por kësaj here duket se aktori Alwyn ka ditur se si ta bëjë për vete këngëtaren.