U RRËZUAN LIVE NË EMISION/ Shihni vip-at që u flliqën para publikut: Nga Luana tek Besi (FOTO) – AlpeGossip
U RRËZUAN LIVE NË EMISION/ Shihni vip-at që u flliqën para publikut: Nga Luana tek Besi (FOTO)

U RRËZUAN LIVE NË EMISION/ Shihni vip-at që u flliqën para publikut: Nga Luana tek Besi (FOTO)

Nuk janë të paktat rastet kur personazhet e njohur pengohen edhe rrëzohen në mes të emisioneve. Arsyet mund të jenë për shkak të takava ,skenës së rrëshkitshme edhe pse meshkujt nuk i kanë shpëtuar këtyre rasteve të sikletshme.

Disa prej vip-ave janë treguar të zotë duke e rregulluar me humor kurse të tjerë janë skuqur.

Ne iu tregojmë rastet më të fundit kur artistët janë penguar live në emision.

Eneda Tarifa

Këngëtarja ka qenë pjesë e jurisë së “the voice” por në një moment ajo është penguar edhe duke qenë se emisioni ishte live e gjithë publiku e pa këtë skenë qesharake.

Eneda, siç e shohim është shtrir në skenë ku u kuptua qartë nga pamja sa në siklet ishte.

Luana Vjollca

Moderatorja gjatë emisionit “Shiko kush luan” ka përjetuar një situatë jo të mirë. Teksa Luana ka qenë duke prezantuar ajo është penguar keq.

Nëse nuk do ishte Manushi edhe Genti mund të themi se pëerveç namit do ishte lënduar shumë keq.

Adrola Dushi

E ftuar në emisionin e Roza Latit modelja e njohur kaloi një incident të vogël. Në momentine hyrjes Adrola u pengua por fati i saj iste që e kontrrolloi situatën dhe u mbgajt te kolltuku.

Ndërkoh Roza u mun dua të shkaktonte batuta duke improvizuar dhe u shtrit mbi Adrolën.

Bes Kallaku

Nuk mund ta harrojmë rrëzimin e aktorit të njohur  në “Kënga Magjike”. Besa në moment që ka qenë në skenë nuk ka mbajtur dot ekuilibrin nga takat edhe ra në mes të skenës por ai e kaloi me të qeshru duke ndryshuar situatën.

/AlpeNews.al