“ME BURRAT”/ Ermal Mamaqi publikon foto nga darka me Adelinën dhe Serjozha Markov – AlpeGossip
“ME BURRAT”/ Ermal Mamaqi publikon foto nga darka me Adelinën dhe Serjozha Markov

“ME BURRAT”/ Ermal Mamaqi publikon foto nga darka me Adelinën dhe Serjozha Markov

Ermal Mamaqi para disa minutash ka publikuar një foto me këngëtren Adelina Tahiri e cila kohët e fundit është në qendër të vëmendjes.

Moderatori edhe këtë herë nuk i ka lënë mënjan shakat por detaj që na tërhoqi vëmendje është prezenca e bashkëshortit të Adelinës.

Adelina dhe Serjozha ka qenë çifti më i përfolur në media,pasi kanë një diferencë të madhe në moshë por tani mesa duket këngëtarja nuk e fsheh më në publik.