Pasi Renato Mekolli foli për sherrin e tyre, Oriela Nebiaj bën indiferenten me këtë reagim (FOTO) – AlpeGossip
Pasi Renato Mekolli foli për sherrin e tyre, Oriela Nebiaj bën indiferenten me këtë reagim (FOTO)

Pasi Renato Mekolli foli për sherrin e tyre, Oriela Nebiaj bën indiferenten me këtë reagim (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë vetë Renato Mekolli pranoi në një intervsitë se kishte patur mosmarrëveshje me Oriela Nebiajn.

Me këtë të fundit kishin krijuar ortakëri në hapjen e një restoranti në Tiranë, ortakëri të cilën e prishën. Vetë Renato e pranoi këtë madje edhe faktin se pas kësaj ata të dy e kishin hequr njëri -tjetrin nga lista e ndjekësve në Instagram. Megjithatë shefi i kuzhinës shtoi se Orielën e kishte mikeshë dhe se një ditë sërish mund të trokiste në derën e saj. Por si reagoi vetë kjo e fundit? Menjëherë pas publikimit të intervistës së ish partnerit në biznes, ajo bën këtë postim nga i cili arrijmë të kuptojmë thjeshtë indiferentizëm nga ana e saj.