Olta Gixhari poston FOTON super seksi dhe ka një mesazh për të gjithë ne: Ti ke gjithçka… – AlpeGossip
Olta Gixhari poston FOTON super seksi dhe ka një mesazh për të gjithë ne: Ti ke gjithçka…

Olta Gixhari poston FOTON super seksi dhe ka një mesazh për të gjithë ne: Ti ke gjithçka…

Olta Gixhari është një ndër aktoret shqiptare që di të na bëjë gjithmonë për vete me projektet e saj artistike, por edhe me fotot provokuese. Edhe pse nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, Olta ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet më seksi se kurrë më parë.

E veshur me një fustan të mëndafshtë Olta shfaqet para një kompjuteri dhe ka një mesazh për të gjithë ne.

“Ti ke gjithçka çfarë duhet për të ndërtuar diçka më të madhe se vetja”, shkruan Olta krahas fotos.

Nuk e dimë nëse me këtë foto Olta po paralajmëron një projekt të madh artistik që me siguri shumë shpejt do të bëhet publik, apo është thjesht një shprehje për të frymëzuar ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale.