Pa asnjë pikë grim në fytyrë: Më ujë e sapun se kaq nuk e keni parë kurrë Elvana Gjatën (FOTO) – AlpeGossip
Pa asnjë pikë grim në fytyrë: Më ujë e sapun se kaq nuk e keni parë kurrë Elvana Gjatën (FOTO)

Pa asnjë pikë grim në fytyrë: Më ujë e sapun se kaq nuk e keni parë kurrë Elvana Gjatën (FOTO)

Jemi mësuar që gjithnjë, Elvana Gjatën ta shohim të kuruar deri në detaje, duke qenë se siç ka treguar ndër vite, ajo është mjaft e kujdesshmë kur vjen puna tek pamja dhe stili i saj.

Por së fundmi, këngëtarja e njohur ka dëshmuar se nuk heziton aspak të dalë edhe pa makeup.

Gjatë ditës së sotme, Gjata ka vizituar kopshtin që i dhuroi Universitit të Arteve pak kohë më parë, ku është shfaqur tërësisht natyrale.

Me një pamje ujë e sapun e pa asnjë pikë grim, Elvana ka postuar edhe disa foto në Instagram, duke treguar se nuk duhet domosdoshmërisht të jetë e grimuar për të qenë e bukur.